ul. Gen. Okulickiego 32
sdkkultura@gmail.com
tel. 15 810 98 15
Mapa dojazdu »

XIV Wojewódzki Przegląd Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”

23-25 kwietnia 2018 r.

Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli już po raz czternasty organizuje Wojewódzki Przegląd Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”.
W przeglądzie mogą uczestniczyć soliści oraz zespoły ruchu amatorskiego działające w placówkach szkolnych z terenu województwa podkarpackiego,
a także uczestnicy indywidualni. Przegląd odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2018 r.
Na zgłoszenia w kategoriach:
– Teatr (23 kwietnia godz. 8:00) – zespoły teatralne, monodramy, kabarety
– Taniec (24 kwietnia godz. 9:00) – zespoły taneczne, soliści
– Muzyka (25 kwietnia godz. 8:00) – soliści i zespoły wokalne i instrumentalne.

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 kwietnia 2018 r.


PROTOKÓŁ

Z ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH

XIV EDYCJI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW SZKOLNYCH
„O GĘSIE PIÓRO” – teatr
Stalowa Wola, Spółdzielczy Dom Kultury – 23.04.2018 r.

Dnia 23.04.2018 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się
XIV Wojewódzka Edycja Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”

W konkursie wzięło udział 9 zespołów teatralnych.

Jury w składzie : Grzegorz Prokop– Przewodniczący Jury
Lila Wojciak
Maria Bembenek
Katarzyna Pawłowska
Gęsie Pióro:
1. Szkolny Teatr Lalki i Aktora w Turzym Polu

Nagroda:
1. Grupa Teatralna Wanted z Gimnazjum w Starym Narcie

Wyróżnienie:

    1. Teatr STONÓŻKI z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Stalowej Woli
    2. Teatr TĘCZOWA KURTYNKA ze Świetlicy Tęcza Stalowej Woli
    3. Zespół Teatralny STUDIO 10 ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu

 

 

PROTOKÓŁ

Z ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH

XIV EDYCJI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW SZKOLNYCH
„O GĘSIE PIÓRO” – taniec
Stalowa Wola, Spółdzielczy Dom Kultury – 24.04.2018 r.

Dnia 24.04.2018 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się
XIV Edycja Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro” w kategorii taniec.

W konkursie wzięło udział 14 zespołów tanecznych.

Jury w składzie : Jolanta Warchoł – Przewodniczący Jury
Beata Główka
Anna Włodek
przyznało:

Gęsie Pióro:

  1. SARDIAN gr 2 z ZS w Jeżowem Centrum
  2. SARDIAN z ZS w Jeżowem Centrum

Nagroda:

  1. SARDIAN gr 3 z ZS w Jeżowem Centrum
  2. SARDIAN gr 4 z ZS w Jeżowem Centrum
  3. VICTORY z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Stalowej Woli
  4. CZERWONE KORALE z SP w Oleszycach

Wyróżnieni:

  1. TANECZNA EKSPLOZJA z ZS Stanach
  2. FORTIS z ZS w Jacie
  3. Szkolny Zespół Taneczny GROSZKI z ZS w Zaleszanach
  4. AERO DANCE z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Stalowej Woli
  5. ZTL KORALIK z ZS w Pogwizdowie Nowym
  6. ZPiT HANKA gr 3 ze SP w Głogowie Małopolskim
  7. ZPiT HANKA gr 4 ze SP w Głogowie Małopolskim
  8. MAŁA FINEZJA z PSP w Zarzeczu

 


PROTOKÓŁ

Z ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH

XIV EDYCJI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW SZKOLNYCH
„O GĘSIE PIÓRO” – muzyka
Stalowa Wola, Spółdzielczy Dom Kultury – 25.04.2018 r.

Dnia 25.04.2018 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się
XIV Edycja Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro” w kategorii muzyka.

W konkursie wzięło udział 55 zespołów, wokalistów.

Jury w składzie : Edward Horoszko – Przewodniczący Jury
Andrzej Stępień
Mirosław Dyjak
Gęsie Pióro:
Zespół Muzyczny SONG z Publicznego Gimnazjum w Krościenku Wyżnym
Zespół wokalno-instrumentalny z Zespołu Szkół w Zdziechowicach
Julia Pawłowska z SLO w Stalowej Woli

Nagroda:
Chór Szkolny z LO im. KEN w Stalowej Woli
Kapela Tanie Dranie z PSP w Stanach
Paulina Maziarz z LO im. KEN w Stalowej Woli
Magdalena Kozdra z SLO w Stalowej Woli
Aleksandra Tęcza z SLO w Stalowej Woli
Jacek Walczak z LO im. KEN w Stalowej Woli
Gabriela Chciuk z SLO w Stalowej Woli
Eliza Kosmala z SLO w Stalowej Woli
Gabriela Pąk z ZS Ogólnokształcących w Zaklikowie
Julia Skoczylas z Gimnazjum nr 2 w Stalowej Woli
Amelia Kramek z PSP nr 12 w Stalowej Woli
Olivia Hausner z PSP nr 11 w Stalowej Woli
Karolina Kuraś z PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
Nadia Ługowska z Przedszkola nr 18 w Stalowej Woli
Chłopaki z Trójeczki z PSP nr 3 w Stalowej Woli
Elżbieta Zwolak z PSP w Hucie Krzeszowskiej
Oliwier Szost z PSP w Nowosielcu
Jacek Piech ze SP w Nowej Sarzynie
Julia Cyburt ze SP nr 2 w Przeworsku

Wyróżnieni:

Aleksandra Walczyk ze Społecznej Szkoły Muzycznej w Stalowej Woli
Aleksandra Nabrzeska z LO im. KEN w Stalowej Woli
Aleksnadra Kruk ze SP w Krzeszowie
Magdalena Raczyńska z PSP nr 3 w Stalowej Woli
Kamila Paterek z PSP w Pilchowie
Viiktoria Hausner z PSP nr 11 w Stalowej Woli
Olga Pawłowska z PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
Weronika Dryńska z Przedszkola nr 18 w Stalowej Woli
Oliwia Urbanek ze SP w Zaklikowie
Agata Pietruna z PSP w Harasiukach
Zespół wokalny PRIMO z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sokolnikach
Otylia Bownik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sokolnikach
Adrian Pitak z PSP w Nowosielcu
Barbara Jaskot z PSP w Nowosielcu
Maciej Kopeć z PSP w Zaleszanach
Zespół wokalny NAAJ ze SP nr 2 w Przeworsku
Magdalena Niezgoda & Miłosz Stój z ZS nr 4 w Jaśle