ul. Gen. Okulickiego 32
sdkkultura@gmail.com
tel. 15 810 98 15
Mapa dojazdu »

Smyk

-

Dziecięcy Zespół Tańca “SMYK” powstał w 1999r. Instruktorem i choreografem zespołu jest Urszula Wieczorek. W zajęciach uczestniczą dzieci od 4 do 12 lat w czterech grupach wiekowych.
W grupie I uczestniczą najmłodsze dzieci jakie uczęszczają na zajęcia do Spółdzielczego Domu Kultury. Zajęcia, na których dzieci uczą się samodzielności, współpracy w grupie oraz poprzez naukę tańców integracyjnych rozwijają swoje możliwości motoryczne i ćwiczą pamięć ruchową – odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut.

W pozostałych grupach uczestnicy poznają różne techniki taneczne, uczą się lekkości, dokładności, gracji, pracują nad gibkością ciała, koordynacją ruchów, wzmacniają układ ruchowy. Ćwiczenia ukierunkowane są na kształtowanie kultury ruchowej, zdolności twórczych, a także rozwoju muzykalności.
Podczas zajęć u dzieci kształtowane jest zorganizowanie, precyzja, zdyscyplinowanie, dokładność i systematyczność.
W programie Zespołu znajdują się inscenizacje taneczne, układy z zakresu tańca towarzyskiego oraz mód tanecznych

Zajęcia odbywają się:
– dla dzieci 4-5 lat – raz w tygodniu – odpłatność: 430 zł (odpłatność za rok nauki) dla członków SM / 520 zł (odpłatność za rok nauki) dla pozostałych uczestników
– szkoły podstawowe – dwa razy w tygodniu – odpłatność 600 (odpłatność za rok nauki) zł dla członków SM / 710 zł (odpłatność za rok nauki)  dla pozostałych uczestników

Nasza strona na Facebooku