ul. Gen. Okulickiego 32
sdkkultura@gmail.com
tel. 15 810 98 15
Mapa dojazdu »

XIX Powiatowy Przegląd Zespołów Szkolnych „…o Gęsie Pióro”

GesiePioro-pionowoSpółdzielczy Dom Kultury w Stalowe Woli już po raz dziewiętnasty jest organizatorem Powiatowego Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”. W przeglądzie mogą uczestniczyć soliści oraz zespoły ruchu amatorskiego działające w placówkach szkolnych z terenu powiatu, a także uczestnicy indywidualni. Przegląd odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2018 r. Na zgłoszenia w kategoriach:
– Teatr (9 kwietnia godz. 8:00) – zespoły teatralne, monodramy, kabarety
– Taniec (10 kwietnia godz. 9:00) – zespoły taneczne, soliści
– Muzyka (11 kwietnia godz. 8:00) – soliści i zespoły wokalne i instrumentalne.
czekamy do 3 kwietnia 2018 roku w sekretariacie Spółdzielczego Domu Kultury.

Regulamin i karta zgłoszenia

 

PROTOKÓŁ

Z ELIMINACJI POWIATOWYCH

XIX EDYCJI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW SZKOLNYCH
„O GĘSIE PIÓRO” TEATR
Stalowa Wola, Spółdzielczy Dom Kultury – 09.04.2018 r.

Dnia 9.04.2018 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się
XIX Edycja Powiatowego Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”
W konkursie wzięło udział 9 zespołów teatralnych.
Jury w składzie : Agnieszka Mroczka – Przewodniczący Jury
Grzegorz Prokop
Krzysztof Czubak

Nagroda w formie nominacji do Przeglądu Wojewódzkiego:

  1. Teatr STONÓŻKI z PSP nr 3 w Stalowej Woli
  2. Teatr PRZYJACIELE PRZYRODY z PSP nr 9 w Stalowej Woli
  3. Teatr TĘCZOWA KURTYNKA z Świetlicy Tęcza w Stalowej Woli
  4. Teatr NA ŻARTY z PSP im. Jana Pawła II w Woli Rzeczyckiej

Wyróżnieni:

  1. Teatr FIGIELEK z PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli

 

PROTOKÓŁ

Z ELIMINACJI POWIATOWYCH

XIX EDYCJI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW SZKOLNYCH
„O GĘSIE PIÓRO” – TANIEC
Stalowa Wola, Spółdzielczy Dom Kultury – 10.04.2018 r.

Dnia 10.04.2018 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się
XIX Edycja Powiatowego Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”
w kategorii taniec.
W konkursie wzięło udział 10 zespołów tanecznych.
Jury w składzie : Jolanta Warchoł – Przewodniczący Jury
Beata Główka
Anna Włodek

Gęsie Pióro:
nie przyznano
Nagroda w formie nominacji do Przeglądu Wojewódzkiego:
1. AERO DANCE – Katolicka Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli

2. PROMYK gr. młodsza – PSP w Woli Rzeczyckiej
3. PROMYK gr. starsza – PSP w Woli Rzeczyckiej
4. VICTORY – Katolicka Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli
5. TANECZNA EKSPLOZJA – Zespół Szkół w Stanach
6. Szkolny Zespół Taneczny GROSZKI – ZS w Zaleszanach

Wyróżnienia:
1. ZESPÓŁ REMAR – PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
2. FANTASMAGORIA – PSP w Stanach
3. AKIR – PSP w Rzeczycy Długiej

  1.  

    PROTOKÓŁ

    Z ELIMINACJI POWIATOWYCH

    XIX EDYCJI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW SZKOLNYCH
    „O GĘSIE PIÓRO” – muzyka
    Stalowa Wola, Spółdzielczy Dom Kultury – 11.04.2018 r.

    Dnia 11.04.2018 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się
    XIX Edycja Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro” w kategorii muzyka.

    W konkursie wzięło udział 65 zespołów, wokalistów.

    Jury w składzie : Edward Horoszko – Przewodniczący Jury
    Andrzej Stępień
    Mirosław Dyjak
    Bereżańska Melisa

    Gęsie Pióro:
    Zespół Wokalno-Instrumentalny z ZS w Zdziechowicach

    Nagroda w formie nominacji do Przeglądu Wojewódzkiego:
    Kapela Tanie Dranie z PSP w Stanach
    Chłopaki z Trójeczki z PSP nr 3 w Stalowej Woli
    Nadia Ługowska z Przedszkola nr 6 w Stalowej Woli
    Weronika Dryńska z Przedszkola nr 18 w Stalowej Woli
    Maciej Kopeć z PSP w Zaleszanach
    Aleksandra Walczyk ze Społecznej Szkoły Muzycznej w Stalowej Woli
    Olga Pawłowska z PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
    Olivia Hausner z PSP nr 11 w Stalowej Woli
    Viktoria Hausner z PSP nr 11 w Stalowej Woli
    Karolina Kuraś z PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
    Oliwia Urbanek ze SP w Zaklikowie
    Julia Skoczylas z Gimnazjum nr 2 Stalowej Woli
    Julia Pawłowska z SLO w Stalowej Woli
    Paulina Maziarz z LO im KEN w Stalowej Woli
    Jacek Walczak z LO im KEN w Stalowej Woli
    Aleksandra Nabrzeska z LO im KEN w Stalowej Woli
    Gabriela Chciuk z SLO w Stalowej Woli
    Eliza Kosmala z SLO w Stalowej Woli
    Aleksandra Tęcza z SLO w Stalowej Woli
    Magdalena Kozdra z SLO w Stalowej Woli

    Wyróżnienie w formie nominacji do Przeglądu Wojewódzkiego:
    Chór Szkolny z LO im KEN w Stalowej Woli
    Magdalena Raczyńska z PSP nr 3 w Stalowej Woli
    Milena Hamera z PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
    Amelia Kramek z PSP nr 12 w Stalowej Woli
    Kamila Paterek z PSP w Pilchowie

    Wyróżnienie:
    Martyna Świątek z PSP nr 4 w Stalowej Woli
    Rozśpiewane Kotki – Psotki z Publicznego Przedszkola w Zaleszanach
    Katarzyna Jarosz z PSP nr 3 w Stalowej Woli
    Julita Pacuła z PSP nr 3 w Stalowej Woli
    Zuzanna Pustelniak z SSP nr 1 w Stalowej Woli
    Weronika Rybak z CEZ w Stalowej Woli