ul. Gen. Okulickiego 32
sdkkultura@gmail.com
tel. 15 810 98 15
Mapa dojazdu »

Zimowa Laba 2020

13-24 stycznia 2020 r.

Zimowa Laba w Spółdzielczym Domu Kultury już za nami. W dniach od 13 do 24 stycznia 2020 r. w zajęciach uczestniczyło ok. 140 dzieci.
Dzieciom, które nie miały planów na ferie zimowe, nasza placówka zaproponowała mnóstwo atrakcji… oprócz śniegu:-) Zwolennicy aktywnego wypoczynku brali udział w rozgrywkach tenisa stołowego i zabawach przy muzyce. Ponadto odbyły się zajęcia plastyczne, wokalne czy nauka szycia.
Gościliśmy Teatr “Nemno” z Rzeszowa, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z Tarnobrzega, Policjantów, Strażaków, Nurków,  16 Tczewski Batalion Saperów, Weterynarzy oraz Jacka Ambrożkiewicza który ciekawie opowiadał o przyrodzie oraz dawał instrukcje o domowym akwarium.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z Telewizją Stella i Radiem Leliwa oraz wyjście do kina „Wrzos” na film pt. „Urwis”.
Niebywałą atrakcją był udział dzieci w prestiżowym, ogólnopolskim wydarzeniu gospodarczym w nowo wybudowanej hali AR, gdzie odbyła się wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” Stalowa Wola 2020 z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy