ul. Gen. Okulickiego 32
sdkkultura@gmail.com
tel. 15 810 98 15
Mapa dojazdu »

24 finał konkursu „Pamiętajcie o ogrodach i balkonach”

2 października 2016 r.

 

Na  przełomie lipca i sierpnia 2016 roku, komisja 24 konkursu „Pamiętajcie o ogrodach i balkonach” dokonała oględzin i udokumentowała fotograficznie prawie 400 balkonów i ogródków przyklatkowych na wszystkich osiedlach w Stalowej Woli.
Komisja na posiedzeniu w dniu 29 sierpnia 2016 roku pod przewodnictwem Pani Marii Hereckiej-Kużdżał z udziałem Anny Włodek, Urszuli wieczorek, Izabeli Lach, Sylwestra Lesiczki, postanowiła przyznać następujące nagrody:

 

Złota Pelargonia dla Pani Zofii Burdyńskiej

Srebrna Pelargonia dla Pani Haliny Hyli

Brązowa Pelargonia dla Jadwigi Romana Kaczorów

Nagrody:
1. Agnieszka i Adam Czerepak
2. Marianna i Józef Dudkowie                                                    14. Henryka Drelich
3. Natalia i Daniel Kołodziejczykowie                                       15. Emilia Partyka
4. Alicja i Jan Wojtalowie                                                            16. Jadwiga Kalinka
5. Zofia i Sylwester Zagułowie                                                    17. Bożena Cygan
6. Bogumiła i Henryk Dziubowie                                               18. Elżbieta Hałaj
7. Małgorzata i Tadeusz Mazurowie                                          19. Elżbieta i Wojciech Zawiszowie
8. Janina i Marian Bocheńscy                                                    20. Wanda i stefan Skrzydlakowie
9. Danuta i Edward Wilkowie                                                    21. Anita Byra
10. Zdzisława Elgert                                                                     22. Jadwiga Kusztal
11. Wiesława i Stanisław Serafini                                              23. Alicja i Jan Harowie
12. Romana Głowacka
13. Adam Chmura

Wyróżnienia:
1. Irena i Jan Lisowie                                                                      44. Danuta i Tadeusz Chwiejowie
2. Maria i Ryszard Królikowscy                                                    45. Ewa i Stanisław Dubielowie
3. Alicja Sieńko                                                                                46. Joanna i Eugeniusz Drzymałowie
4. Jadwiga Tabor                                                                             47. Krystyna Szufnarowska
5. Zofia Biedrawa                                                                            48. Teresa i Ryszard Antoniakowie
6. Irena i Ryszard Dołowiczowie                                                 49. Sławomira i Mirosław Staranowiczowie
7. Elżbieta i Henryk Żerdeccy                                                      50. Alicja i Tadeusz Stecowie
8. Elżbieta Romanów                                                                     51. Zenona i Tadeusz Herdzikowie
9. Elżbieta Dziura                                                                           52. Halina i Jan Kokoszkowie
10. Ewa Wałkuska                                                                          53. Wiesława Dyjak
11. Irena Guzik                                                                                54. Teresa i Henryk Jańcowie
12. Łucja i Włodzimierz Czankowie                                            55. Zofia Gierczak
13. Zofia i Mieczysław Stopyrowie                                              56. Janina Rębacz
14. Wiesława Zarazowska                                                             57. Bogumiła Surowiec
15. Dorota i Marek Jarzynowie                                                   58. Bogumiła i Zbigniew Matuszakowie
16. Wiesława Madej                                                                      59. Irena Mastelarczyk
17. Zbigniew Susło                                                                        60. Krystyna i Kazimierz Burdzowie
18. Janina Pagacz                                                                          61. Ryszard Czajka
19. Alina Szwedo                                                                           62. Halina Adamowicz
20. Stanisława i Ryszard Mazurkowie                                      63. Grażyna Sowa
21. Danuta i Kazimierz Kudełkowie                                          64. Zofia i Józef Leśniowscy
22. Janina Szwedo                                                                        65. Marek Nowaczek
23. Violetta Kopczyńska                                                              66. Janina i Henryk Jóż
24.Sylwestra Łapińska Turlewicz i Władysław Turlewicz    67. Krystyna i Zenon Wieczorkowie
25. Maria Termena                                                                       68. Klotylda i Jan Krajewscy
26. Grażyna Żyła                                                                           69. Danuta Olko
27. Anna Drabińska                                                                      70. Krystyna i Jan Zięba
28. Stanisława Kucia                                                                     71. Anna Oszust
29. Teresa Żurawska                                                                     72. Anna Cuper
30. Anna Koszyczek                                                                      73. Janina Ryba
31. Barbara Drozd                                                                         74. Irena i Stanisaław Kowalscy
32. Krystyna Bartochowska                                                        75. Jolanta i Tadeusz Senderkowie
33. Wioletta Janik                                                                        76. Iwona Bielecka
34. Maria Całka                                                                            77. Maria Bęczkowska
35. Zofia Lorbiecka                                                                      78. Bożena Robak
36. Lila i Adam Zakrzewscy                                                        79. Małgorzata Robak
37. Danuta Wołoszyn                                                                   80. Barbara i Tadeusz Strugowie
38. Janina  i Władysław Borek                                                   81. Janina i Wiesław Szymonikowie
39. Ewa i Edward Bazan                                                              82. Małgorzata i Jarosław Gąsiorowie
40. Bronisława Skrzypek                                                             83. Małgorzata i Marian Pędlowscy
41. Bogumiła Rybińska                                                                84. Tadeusz Dziura
42. Zofia i Zbigniew Kmiotkowie                                               85. Zofia i Adam Rzetelscy
43. Helena i Edward Chmurowie                                              86. Zofia Młynarska