ul. Gen. Okulickiego 32
sdkkultura@gmail.com
tel. 15 842 23 22
Mapa dojazdu »

Literatura i Dzieci

15 listopada 2017 r., godz. 10.00

Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
zaprasza do udziału
w eliminacjach powiatowych podkarpackiego konkursu
Literatura i Dzieci – „Dzień bez komputera”

Eliminacje dla kategorii recytacja, inscenizacja i piosenka odbędą się 
15 listopada 2017 r. (środa) o godz. 10:00
w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli, ul. gen. L. Okulickiego 32.

Prace plastyczne prosimy wysyłać na adres:
Wojewódzki Dom Kultury 35-959 Rzeszów, ul. Okrzei 7 z dopiskiem:
„Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci” do 27 listopada 2017 r.

Powołana komisja artystyczna zakwalifikuje na wystawę przesłane prace
oraz przyzna nagrody i wyróżnienia autorom najciekawszych.

 

Eliminacje Powiatowe Konkursu Literatura i Dzieci “Dzień bez komputera”
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej
15 listopada 2017 r. godz. 10.00

Inscenizacja

  1. Beata Trzcińska – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “Na straganie”

Piosenka

  1. Amelia Kramek – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Kolorowe obrazki” – Elżbieta Buczyńska
  2. Wiktoria Poradka – PSP nr 11 w Stalowej Woli
    “Komputer zachorował” – Agnieszka Galica
  3. Laura Rutyn – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Piosenka o straconym czasie”
  4. Mikołaj Surowaniec – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Pięknie żyć”
  5. Oliwia Ciszewska – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Świat to muzyka”
  6. Gabriela Laba – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Nowa baśń”
  7. Zuzanna Pustelniak – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Piosenka drewnianych lalek”
  8. Apolonia Krokos – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Na trzepaku” – Dorota Gellner
  9. Iga Piotrowska – SSp nr 1 w Stalowej Woli
    “Chodźmy do parku” Barbara Lewandowska

 

Recytacja

Kategoria I

  1. Kinga Kozdra – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Kopareczka” – Danuta Wawiłow
  2. Julia Karaczewska – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Wakacyjna zabawa w szkołę” – Małgorzata Wojciechowicz
  3. Aleksandra Paszko – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Na wystawie” – Danuta Wawiłow
  4. Amelia Kramek – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Warto Czytać” – Marta Próchniewicz
  5. Jakub Czernia – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Na rowery” – Marek Dąbrowski
  6. Miłosz Nadbereżny – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Do kolegów” – Kacper Brokos
  7. Jakub Szumierz – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Kałużyści” – Danuta Wawiłow
  8. Faustyna Iwanicka – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “Dwa koguty” – Wanda Chotomska
  9. Maryla Stachera – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “Zdrowe odżywianie” – M. Pyżanowska, J. Gajda
  10. Izabela Sałach – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “Odpoczynek” – Dorota Rozwens
  11. Emilia Bąk – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “Idealny dzień” – Natalia Usenko
  12. Michał Wojdanowicz – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “… bo Paweł skakać chce” – Marek Borowski
  13. Wiktoria Poradka – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “W ogródku” – Agnieszka Galica
  14. Zuzanna Łyp – PSP nr 12  w Stalowej Woli
    “Kałużyści” – Danuta Wawiłow
  15. Gabriela Liszka – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Kolorowy deszcz” – A. Galica
  16. Andrzej Hawryło – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Spacerek” – D. Wawiłow
  17. Mateusz Tur – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Srebrne nitki” – Józef Czechowicz
  18. Tomasz Rzepiela – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Małpeczka” – Marta Berowska
  19. Roksana Borowska  – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Tylko z mamą” – Katarzyna Czarnecka
  20. Patryk Rosół – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Mój kolega komputer” – Stanisław Karaszewski
  21. Iga Piotrowska – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Z górki na pazurki” – Agnieszka Frączek
  22. Oskar Pawłowski – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Komputer zachorował” – Agnieszka Galica
  23. Milena Ślipko – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Kałuża” – Katarzyna Prudło

kategoria II

  1. Aleksandra Budkowska – ZS w Zdziechowicach
    “Podróż na bocianie” – Maria Konopnicka
  2. Martyna Michalczak – ZS w Zdziechowicach
    ”Zabawa w chowanego” – Tomasz Nowaczyk
  3. Marcelina Suhajda – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “Ile piękna jest na świecie” – Marek Miszczak
  4. Mateusz Kijanka – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “Mały pisarz” – Leszek Sulim Cundziewicki
  5. Lena Iwanicka – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “Księżycowa szkoła” – Katarzyna Kasperczyk
  6. Julia Dziedzic – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “Wyspa Szczęśliwości” – Leszek Sulim Cundziewicki
  7. Filip Nawracaj – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “Miś i księżyc” – Natalia Usenko
  8. Milena Nicałekj – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “Mole książkowe” – Hanna Niewiadomska
  9. Lena Bartnik – PSP nr 7 w Stalowej Woli
    “Na wystawie” – Danuta Wawiłow
  10. Tymoteusz Bulak – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Piłkarz” – Magdalena Podobińska
  11. Zuzanna Pacocha – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Marzenie” – Zygmunt Marek Miszczak
  12. Konrad Dzierga – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Ślubowanie” – Zygmunt Marek Miszczak
  13. Magdalena Kopyto – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Strojnisia” – Magdalena Podobińska
  14. Dominika Herdzik – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “Mały pisarz” – Leszek Sulima
  15. Dominika Skiba – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    “W kuchni” – Anna Rżyska-Jamrozik
  16. Weronika Pchełka – PSP w Krzakach
    “Do młodych czytelników” – Kornel Makuszyński
  17. Jarosz Amelio – PSP w Krzakach
    “Szybko” – Danuta Wawiłow
  18. Mikołaj Jarosz – PSP w Krzakach
  19. Joanna Walczak – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Dwie gaduły” – Jan Brzechwa
  20. Amelia Strugalska – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Brat” – D. Gellner
  21. Jakub Walczak – SSP nr 1 w Stalowej Woli
    “Wakacje” – Jan Brzechwa
  22. Roksana Sekulska – SSp nr 1 w Stalowej Woli
    “W ogródku” – D. Gellner