ul. Gen. Okulickiego 32
sdkkultura@gmail.com
tel. 15 810 98 15
Mapa dojazdu »

Literatura i Dzieci 2018

6 listopada 2018 r., godz. 10.00

Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli zaprasza do udziału w eliminacjach miejskich
Podkarpackiego Konkursu „Literatura i Dzieci – Niezwykła opowieść”.

Eliminacje dla kategorii recytacja, inscenizacja i piosenka odbędą się
6 listopada (wtorek) 2018 r., o godz. 10.00  (karty zgłoszenia do 2 listopada 2018 r.)
w Spółdzielczym Domu Kultury ul. Okulickiego 32. Stalowa Wola

Wypełnione karty zgłoszenia należy złożyć w sekretariacie SDK lub
przesłać mailowo na adres sdkkultura@gmail.com

Prace plastyczne prosimy wysyłać (do 3 grudnia 2018 r.) bezpośrednio na adres:
Wojewódzki Dom Kultury
35-959 Rzeszów
ul. Okrzei 7
z dopiskiem: Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci

 

Regulamin
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Karta zgłoszenia – inscenizacja
Karta zgłoszenia – piosenka
Karta zgłoszenia – recytacja

Lista Uczestników „Literatura i Dzieci – Niezwykłe opowieści”
eliminacje miejskie w kategorii recytacja
06.11.2018 r. godz. 10.00 Spółdzielczy Dom Kultury

KATEGORIA I (KLASA 0-2)

Recytacja

  1. Amelia Kramek – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    „Tu wszędzie Polska” – Tadeusz Kubiak
  2. Krystian Kuźniar – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    „Legenda o powstaniu państwa polskiego” – M. Strzelecki
  3. Miłosz Nadbereżny – PSP w Stalowej Woli
    „Legenda o krakowskim hejnale” – W. Badalska
  4. Antonina Mrowiec – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    „Królewna Wanda” fragm. – Anna Świerszczyńska
  5. Emma Jamróz – Katolicka Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli
    „Stopka Królowej Jadwigi” – Stefania Posadzowa


KATEGORIA II (klasa 3-5)

Recytacja

  1. Alexandra Jamróz – Katolicka Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli
    „Wiano Św. Kingi” W. Anszyc
  2. Laura Rutyna – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    „Syrenka warszawska” Urszula Kozłowska
  3. Julia Karaczewska – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    „Legenda o Wisełce” Franciszek Fenikowski
  4. Veronica Agaiby – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    „Legenda o śpiących rycerzach” Dominika Strzelecka
  5. Aleksandra Paszko – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    „Kościół Panny Marii ” Artur Oppman
  6. Artur Frank – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    „Legenda o Smoku Wawelskim” E. Krystek-Jones
  7. Faustyna Iwanicka – PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
    „Lech, Czech i Rus” Anna Świrszczyńska
  8. Patryk Sobieraj – PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
    „Legenda o śpiących rycerzach” Zbigniew Dmitroca
  9. Martyna Kupiec – PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
    „Smok” Jan Brzechwa
  10. Kinga Opałka – PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
    „Bajka o Smoku Wawelskim”
  11. Joanna Męcińska – PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
    „Bazyliszek i Barbarka” Tadeusz Kubiak
  12. Agata Sobótek – PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
    „Złota kaczka” Marek Dąbrowski
  13. Dawid Sobieraj – PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
    „Ballada o Smoku Wawelskim” E. Krystek-Jones
  14. Aleksandra Chachura – PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
    „O Lechu, Czechu i Rusie”
  15. Kinga Kozdra – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    „Bajka o Hucie Wawelskiej” Krzysztof Jaślar

KATEGORIA III (KLASA 4-8)

Recytacja

  1. Ewelina Garbacz – PSP w Woli Rzeczyckiej
    „Rękawiczka” Adam Mickiewicz
  2. Aleksandra Budkowska – ZS w Zdziechowicach
    „Pani Twardowska” Adam Mickiewicz
  3. Piotr Uczarczyk – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    „Legenda o Warsie i Sawie”
  4. Tymoteusz Bulak – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    „Legenda o Smoku Wawelskim” W. Chotomska
  5. Karol Zięba – PSP nr 12 w Stalowej Woli
    „Śmierć pułkownika” Adam Mickiewicz