ul. Gen. Okulickiego 32
sdkkultura@gmail.com
tel. 15 810 98 15
Mapa dojazdu »

XI Wojewódzki Przegląd Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”

27-29 kwietnia 2015 r.

Spółdzielczy Dom Kultury  po raz XI organizuje Wojewódzki Przegląd Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”.

 

PROTOKÓŁ

Z ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH

XI EDYCJI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW SZKOLNYCH
„O GĘSIE PIÓRO” – teatr
 Stalowa Wola, Spółdzielczy Dom Kultury – 27.04.2015r.

 

    Dnia 27.04.2015 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się  XI Wojewódzka Edycja Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”

W konkursie wzięło udział 11 zespołów teatralnych.

Jury w składzie :
Sylwester Łysiak – Przewodniczący Jury
Maria Bembenek
Krzysztof Czubak

Gęsie Pióro:     
Szkolny Teatr Lalki i Aktora w Turzym Polu

Nagroda:
Agnieszka Górska z II LO w Dębicy
Teatr Czwórka Plus z PSP nr 4 w Stalowej Woli
Teatr Nutki z PSM I i II stopnia w Stalowej Woli

Wyróżnienie:
Trupa Twórcza Trufle z I LO w Dębicy



PROTOKÓŁ

Z ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH

XI EDYCJI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW SZKOLNYCH
„O GĘSIE PIÓRO” – taniec
Stalowa Wola, Spółdzielczy Dom Kultury – 28.04.2015r.

 

 

Dnia 28.04.2015 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się
XI Edycja Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro” w kategorii taniec.

W konkursie wzięło udział 17 zespołów tanecznych.

Jury w składzie :
Beata Główka – Przewodniczący Jury
Jolanta Warchoł
Anna Włodek

Gęsie Pióro:
1. Zespół Pieśni i Tańca „LAJKONIK” z ZS w Budach Głogowskich

Nagroda:
1.Zespół AERODANCE z Gimnazjum Katolickiego w Stalowej Woli
2.Katarzyna Porębska i Szymon Maziarz z Gimnazjum Katolickiego w Stalowej Woli

3.Justyna Rybak z Gimnazjum Katolickiego w Stalowej Woli
4.Zespół CARO ze SOSW w Leżajsku

Wyróżnieni:
1.Zespoł Pieśni i Tańca PRZEWROTNIACY z ZS w Przewrotnem
2.Zespół PROMYK ( gr. młodsza) z PSP w Woli Rzeczyckiej
3.DZIECI OLESZYC z SP w Oleszycach
4.CZERWONE KORALE z Publicznego Gimnazjum w Oleszycach
5.ISKIERKI  z SP w Oleszycach
6.Zespół Pieśni i Tańca HANKA – Gr. II z Głogowa Małopolskiego
7.Zespół Tańca Estradowego FOKUS II z SP nr 1 w Gorzycach

 

 

PROTOKÓŁ

Z ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH

XI EDYCJI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW SZKOLNYCH
„O GĘSIE PIÓRO” – muzyka
Stalowa Wola, Spółdzielczy Dom Kultury – 29.04.2015r.

Dnia 29.04.2015 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się
XVI Edycja Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro” w kategorii muzyka.

W konkursie wzięło udział 43 zespołów, wokalistów.

Jury w składzie : Edward Horoszko – Przewodniczący Jury
Maciej Witek
Piotr Szpara
Mirosław Dyjak

Gęsie Pióro:

Zespół Wokalny PRIMO z Gimnazjum w Gorzycach

Nagroda:
Dominika Kosidło z ZS Ponadgimnazjalnych nr 1 w stalowej Woli
Zespół ANTEROOM z PSM I i II stopnie w Stalowej Woli
Dziecięca Orkiestra Dęta z PSP nr 1 w Stalowej Woli
Zespół Publicznego Gimnazjum nr 1 w Zaleszanach
Natalia Toczyska i Maciej Kapica z ZS w Zdziechowicach
Chór La Musica z PSM I stopnia w Stalowej Woli
Paweł Żurawski z Publicznego Gimnazjum nr 3 w Turbi
Weronika Kowalczuk z Gimnazjum w Gorzycach
Olivia Hausner z Przedszkola nr 15 w Stalowej Woli
Karolina Kuraś z PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
Julia Walczyna z PSP w Trześni
Emilia Bryła z Zespołu Szkół we Wrzawach
Paulina Maziarz z Zespołu Szkół w Hucie Krzeszowskiej
Aleksandr5a Wajda z Gimnazjum nr 1 w Przeworsku

Wyróżnieni:
Zespół z Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli
Agnieszka Stępak z ZSO im. KEN w Stalowej Woli
Zespół Muzyczny z ZS Ponadgimnazjalnych nr 1 w Stalowej Woli
Zespół z klas 1-3 z ZS w Zdziechowicach
Magdalena Stój z Gimnazjum Katolickiego w Stalowej Woli
Wesołe Nutki ze SP w Nowej Sarzynie
Viktoria Hausner z PSP nr 11 w Stalowej Woli
Szymon Dul ze SP w Furmanach
Emilia Tworek ze SP w Sokolnikach
Martyna Dmitrowska ze SP w Nowej Sarzynie
Hubert Romański ze SP w Nowej Sarzynie
Agata Pietruna z ZS w Harasiukach
Sara Cygan z Publicznego Gimnazjum nr 3 w Turbi