ul. Gen. Okulickiego 32
sdkkultura@gmail.com
tel. 15 810 98 15
Mapa dojazdu »

XII Wojewódzki Przegląd Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”

25 - 27 kwietnia 2016 r.

Już po raz dwunasty Spółdzielczy Dom Kultury jest organizatorem Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Szkolnych „…o Gęsie Pióro”.
Zapraszamy zespoły i solistów w kategoriach:
Teatr (25 kwietnia 2016 r. godz. 8.00)
Taniec (26 kwietnia 2016 r. godz. 9.00)
Muzyka (27 kwietnia 2016 r. godz. 8.00)


PROTOKÓŁ – MUZYKA

Z ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH

XII EDYCJI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW SZKOLNYCH
„O GĘSIE PIÓRO” – muzyka
Stalowa Wola, Spółdzielczy Dom Kultury – 27.04.2016 r.

Dnia 27.04.2016 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się
XII Edycja Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro” w kategorii muzyka.

W konkursie wzięło udział 64 zespołów, wokalistów.

Jury w składzie : Edward Horoszko – Przewodniczący Jury
Ewa Woynarowska
Maciej Witek
Mirosław Dyjak
Gęsie Pióro:
B17 z ZS Technicznych w Leżajsku
Nagroda:
TRIO z ZS w Zdziechowicach
Błażej Mokrzak i Gabriela Krasoń z Gimnazjum nr 1 w Zaleszanach
Anna Mączka z SLO w Stalowej Woli
Weronika Jeleśniański z ZS Technicznych w Leżajsku
Olivia Hausner z PSP nr 11 w Stalowej Woli
Viktoria Hausner z PSP nr 11 w Stalowej Woli
Jagoda Oczkowska z PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
Oliwier Szot z ZS w Nowosielcu
Jacek Piech z SP w Nowej Sarzynie
Natalia Jocek z PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
Karolina Stelmach z ZS w Turbi
Emilia Bryła z ZS we Wrzawach
Weronika Rybak z ZS we Wrzawach
Paulina Maziarz z Gimnazjum w Hucie Krzeszowskiej
Magdalena Kozdra z Gimnazjum w Jarocinie
Sabina Skórska z Gimnazjum w Łańcucie
Martyna Orzechowska z Gimnazjum nr 1 w Łańcucie
Gabriela Chciuk z Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli
Piotr Żurawski z RCEZ w Nisku
Paweł Żurawski z RCEZ w Nisku
Sara Cygan z LO im. KEN w Stalowej Woli
Angelika Stelmach z LO im. KEN w Stalowej Woli
ENIGMA z LO w Nisku
Wyróżnieni:
Natalia Janik z PSP nr 11 w Stalowej Woli
Dominika Kiełbasa z PSP w Skowierzynie
Ewelina Garbacz z PSP w Woli Rzeczyckiej
Andżelika Guściora z PSP nr 5 w Nisku
Joanna Tworek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sokolnikach
Wesołe Nutki z SP w Nowej Sarzynie
Martyna Wójtowicz z ZS we Wrzawach
Marlena Bieniek z ZS we Wrzawach
Zuzanna Cieśla z ZS we Wrzawach
Sara Mila z Gimnazjum w Jarocinie
Beata Skorus z Gimnazjum w Łańcucie
Aleksandra Nabrzeska z Gimnazjum nr 1 w Zaleszanach
Dominika Swara z LO im. KEN w Stalowej Woli
Zespół wokalno-instrumentalny z PSP w Zdziechowicach
Karolina Kędzior z Gimnazjum nr 1 w Zaleszanach
Martyna Bartochowska z SP z OI nr 7 w Stalowej Woli
Miłosz Bielenia z PSP nr 4 w Stalowej Woli
Roksana Czyżewicz z PSP nr 11 w Stalowej Woli

PROTOKÓŁ – TANIEC

Z ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH

XII EDYCJI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW SZKOLNYCH
„O GĘSIE PIÓRO” – taniec
Stalowa Wola, Spółdzielczy Dom Kultury – 26.04.2016 r.

Dnia 26.04.2016 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się
XII Edycja Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro” w kategorii taniec.

W konkursie wzięło udział 28 zespołów tanecznych.

Jury w składzie : Jolanta Warchoł – Przewodniczący Jury
Beata Główka
Anna Włodek
Urszula Wieczorek

Gęsie Pióro:
1. Szkolny Zespół Taneczny SZOK ze SP nr 3 w Mielcu
Nagroda:
1.SARDIAN gr. II z ZS w Jeżowem
2.ISKIERKI z ZSP w Jedliczu
3.SARDIAN gr. 4 z ZS w Jeżowem
4.TORNADO z ZS w Łowisku
5. DZIECI OLESZYC ze SP w Oleszycach
Wyróżnieni:
1.KAROLINA PERŁOWSKA z SP nr 3 w Mielcu
2.Zespół Tańca Estradowego FOKUS I ze SP w Gorzycach
3.MINI ISKIERKI z ZSP w Jeżowem
4.KAMYCZEK z ZS w Kamieniu
5.Zespół Pieśni i Tańca HANKA gr. 2 z Głogowa Małopolskiego
6.Zespół Pieśni i Tańca LAJKONIK z ZS w Budach Głogowskich
7.CZERWONE KORALE z Publicznego Gimnazjum w Oleszycach
8.IMPULS ze SP w Zalesiu

 

PROTOKÓŁ – TEATR

Z ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH

XII EDYCJI PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW SZKOLNYCH
„O GĘSIE PIÓRO”
Stalowa Wola, Spółdzielczy Dom Kultury – 25.04.2016 r.

Dnia 25.04.2016 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się
XII Wojewódzka Edycja Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”

W konkursie wzięło udział 9 zespołów teatralnych.

Jury w składzie : Paweł Sroka – Przewodniczący Jury
Maria Bembenek
Sylwester Łysiak

Gęsie Pióro:
1. Szkolny Teatr Lalki i Aktora z ZS w Turzym Polu
Nagroda:
1. Zespół teatralny „STUDIO 10” z SP nr 10 w Tarnobrzegu
2. Teatr Szkolny ISKIERECZKA ze SP w Nowej Sarzynie
3. Warsztaty Teatralne z Gimnazjum Katolickiego w Stalowej Woli

Wyróżnienie:
1. Klasa II „c” z PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
2. Anna Janiec z Gimnazjum Katolickiego w Stalowej Woli
3. Bartłomiej Kotwica z Gimnazjum Katolickiego w Stalowej Woli
4. Gabriela Niewczas z Gimnazjum Katolickiego w Stalowej Woli